V četrtek, 23. in v petek, 24. novembra 2017 so se naši kegljači v Kranju udeležili 13. mednarodnega turnirja in 7. memoriala Borisa Žukevića.

Naša III. ekipa v sestavi: Luj Šprohar, Stane Luzar in Jože Novak je zasedla 12. mesto (1618 podrtih kegljev).
Naša II. ekipa v sestavi: Rok Janežič, Igor Žagar in Franci Tomšič je zasedla 12. mesto (1750 podrtih kegljev).
Naša I. ekipa kegljačev v sestavi: Mitja Osolnik, Sašo Kajtna in Franci Tomšič je zasedla 5. mesto (1816 podrtih kegljev).

Posamezno so naši kegljači zasedli naslednje uvrstitve:

članica – v kategoriji B3 – 3. Branka Zorko (604),
člani – v kategoriji B1 – 13. Luj Šprohar (385), 12. Rok Janežič (395), 2. Mitja Osolnik (533),
v kategoriji B2 – 12. Stane Luzar (616), 9. Igor Žagar (645), 8. Sašo Kajtna (646), v kategoriji B3 – 14. Jože Novak (617), 12. Miro Rus (637) in 4. Franci Tomšič (710 podrtih kegljev).


Ekipa naših šahistov (Dušan Kutin, Leopold Kočevar, Viktor Vertačnik, Gregor Čižman in Novica Novaković) je od 14. septembra do 16. novembra 2017 (9 kol) sodelovala na 18. Osrednji slovenski šahovski ligi za leto 2017 – 1. ligi, kjer so ob zaključku lige zasedli 9. mesto, z 16,5 šahovskimi točkami in 8 meč točkami.

Na ligi je sodelovalo 11 ekip.


V soboto, 11. novembra 2017 so se naši tekmovalci na Okroglem pri Kranju udeležili Prvenstva ZDSSS v showdownu za slepe in slabovidne.

Dosegli so naslednje uvrstitve:

11. Matija Bregar, 5. Simon Podobnikar in 4. Denis Detiček.


V soboto, 07. novembra 2017 sta se naša plavalca udeležila Prvenstva ZDSSS v plavanju za leto 2017, ki je potekalo v Kranju.

Doseženi so bili naslednji rezultati:

v kategoriji B1 (članska starostna skupina)
ženske:
Hunjet Ladka (1. mesto – prsno: 01:23,85),
moški:
Branko Perovič (1. mesto – prsno: 00:55,82, 1. mesto – prosto: 00:48,71, 1. mesto – hrbtno: 01:01,56).

V štafeti sta naša plavalca (Ladka Hunjet in Branko Perovič) v ekipi še z dvema članoma iz MDSS Celje zasedla 1. mesto z rezultatom: 03:21,42).


Naši kegljači so v soboto, 04. novembra 2017 na Reki sodelovali na 23.  mednarodnem turnirju za slepe in slabovidne v steznem kegljanju.

Ekipno je naša ekipa v sestavi: Mitja Osolnik, Sašo Kajtna in Miro Rus zasedla 2.  mesto (1843 podrtih kegljev).

Posamezno so naši kegljači zasedli naslednje uvrstitve:

v kategoriji B1 – 3.  Mitja Osolnik (462),
v kategoriji B2 – 3.  Sašo Kajtna (701), 2.  Igor Žagar (714) in
v kategoriji B3 – 6.  Miro Rus (680 podrtih kegljev).


V soboto, 21. oktobra 2017 smo se udeležili 3. Prvenstva ZDSSS v govorečem pikadu (ekipno), ki je potekalo v Mariboru.

Naša ekipa v sestavi: Martin Močnik, Simon Podobnikar in Denis Detiček je zasedla 5. mesto.


V soboto, 14. oktobra 2017 je naše društvo kot podizvajalec izvedlo Prvenstvo ZDSSS v šahu za ženske, ki je potekalo v prostorih društva.

Na tekmovanju so sodelovale 4 šahistke iz 3 društev. Naša šahistka Nataša Žganjar je zasedla 2.  mesto (2,0 točki).


Od petka, 06. do nedelje, 08. oktobra 2017 so naši kegljači sodelovali na Mednarodnem turnirju v steznem kegljanju za Pokal Beograda, ki je potekal v Apatinu (Srbija).

Naša ekipa v sestavi: Mitja Osolnik, Sašo Kajtna in Jože Novak je zasedla 3. mesto (1850 podrtih kegljev).

Posamezno so naši kegljači dosegli naslednje uvrstitve:
v kategoriji B1 – 2. Mitja Osolnik (522),
v kategoriji B2 – 3. Sašo Kajtna (697)
in v kategoriji B3 – 12. Jože Novak (631 podrtih kegljev).

Tekmovanje je potekalo na 120 metov na polno.


V soboto, 16. septembra 2017 so se naši kegljači v Lipovcih pri Murski Soboti udeležili Prvenstva ZDSSS v vrtnem kegljanju za članice in člane za leto 2017.

Ekipa naših kegljačev (Edvard Vodovnik, Stane Luzar in Igor Žagar) je zasedla 4. mesto z 181 podrtimi keglji.

Ekipa naših članic (Tadeja Verdnik, Fani Ribič in Nataša Žganjar) je zasedla 6. mesto z 144 podrtimi keglji.

Posamezno so bili doseženi rezultati: članice v kategoriji B2 – 6. Fani Ribič (46), 5. Nataša Žganjar (53), člani v kategoriji B1 – 3. Edvard Vodovnik (64), v kategoriji B2 – 6. Stane Luzar (52) in 4. Igor Žagar (65 podrtih kegljev).